Polish Hip-Hop Festival

Polski hip-hop ma się nieźle i z roku na rok powiększa grono osób, które stają się jego fanami. Rodzimym raperom nie można odmówić autentyczności i zaangażowania, co docenia publiczność i ciągle chce więcej. Spójrz na koncerty i festiwale hip-hopowe, w których możesz wziąć udział w najbliższych miesiącach. A jest na co czekać!

Polish Hip-Hop Festival już z oficjalną datą

To wydarzenie to już tradycyjne miejsce spotkań fanów muzyki hip-hopowej oraz gwiazd reprezentujących ten gatunek. Celem trzydniowej imprezy jest stworzenie festiwalu przybliżającego kulturę hip-hopową w pełnej krasie i uczynienie go największym tego typu wydarzeniem w Polsce. Ten event przyciąga największe gwiazdy i nie pozwoli się nudzić.

Wiadomo już o czym mowa – oczywiście o Polish Hip-Hop Festival 2021. To gratka dla wszystkich fanów tej muzyki i okazja, by spotkać swoich idoli. Impreza odbędzie się od 5 do 7 sierpnia 2021 roku na Plaży nad Wisłą w Płocku. Z pewnością nie zabraknie emocji i doskonałych muzycznych brzmień. Wśród gwiazd ogłoszonych na najbliższą edycję jest między innymi Pro8l3m, Mata, Kaz Bałagane, Szpaku, Dziarma, Słoń, Jan-Rapowanie, Wini, Gverila, O. S. T. R., Bedoes, Tymek, Anatom, Kabe, Avi & Louis Villain, Hodak, Piotr Cartman, Paluch, Białas, Sarius, Dwa Sławy, Oki, Rasmentalism, Solar czy Adi Nowak. Nie ma na co czekać – trzeba kupować bilety.

Punky Reggae live 2021

W nieco innym, ale zbliżonym klimacie – to w skrócie o dziesiątej już, jubileuszowej trasie Punky Reggae live. Najbliższa edycja przełożona z 2020 roku odbędzie się już w kwietniu 2021 roku w aż 17 klubach w różnych zakątkach Polski. Na scenie pojawi się między innymi Farben Lehre będący pomysłodawcą całego projektu, szczeciński kwartet the Analogs czy Arek Jakubik z zespołem Dr Misio. Przyglądając się bliżej liście zaproszonych gości można szybko zauważyć, że impreza będzie charakteryzować się różnorodnością, wybuchową mieszaniną gatunków i dźwiękami, które wpadną w ucho nawet najbardziej wybrednym melomanom.

Punky Reggae live to niepowtarzalne wydarzenie, które odpowiada na potrzeby różnych słuchaczy, wychodząc z założenia, że muzyka nie jest po to, by tworzyć podziały. Liczy się to co łączy fanów różnych gatunków i pozytywny przekaz.

Letnie Napięcie z Bedoesem

To jeszcze nie koniec muzycznych wrażeń – 31 lipca w ramach cyklu koncertów Letnie Napięcie przy ulicy Elektryków w Gdańsku odbędzie się występ Bedoesa. Bedoes to 22-letni artysta, który mimo młodego wieku ma już na swoim koncie aż trzy albumy studyjne, z których dwie są platynowe, a jedna złota oraz nominację do Fryderyka 2019. Współpracował ze znanym Taco Hemingwayem czy Quebonafide, a także z braciami Golec. Jest kontrowersyjny i mówi się o nim wiele, ale nie sposób odmówić mu talentu. Płyta Opowieści z Doliny Smoków, którą artysta wydał pod koniec 2019 roku rozeszła się w ponad 30 tysiącach egzemplarzy. Już wkrótce będzie okazja, by zapoznać się z największymi hitami z tego i pozostałych krążków Bedoesa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here