Najlepsze perfumy to idealne połączenie nut zapachowych

W perfumerii akord oznacza dwa elementy, które łączą się, tworząc trzeci lub unikalny mieszany zapach.

To podstawowy charakter zapachu perfum. Te nuty łączą się ze sobą, tworząc charakterystyczny i rozpoznawalny zapach. Każda nuta zapachowa ma swoją rolę i cel do odegrania w odniesieniu do całego doświadczenia zapachowego. Proces tworzenia kompozycji zapachowych nie jest łatwy, potrzeba czasu i wysiłku, czasami wielokrotnego mieszania składników, aby osiągnąć pożądany rezultat.

Dużą popularnością wśród kobiet cieszą się perfumy Angel

Jeśli zmienisz formułę określonej nuty zapachowej lub całkowicie ją wyeliminujesz z mieszanki olejków, powstaną zupełnie nowe perfumy. To jeden z powodów, dla których niektóre oryginalne perfumy są tak drogie. Perfumy składają się z trzech nut zapachowych, a mianowicie nuty głowy, nuty serca i nuty bazy, a każda z nich pełni ważną rolę w prawidłowym rozwoju zapachu. Nuty głowy są zazwyczaj najlżejszymi ze wszystkich nut. Wiele razy zakochujesz się w nutach głowy, ponieważ to twoje pierwsze wrażenie wynikające z powąchania perfum. Po rozpyleniu perfum pojawią się nuty górne, a po kilku minutach pojawią się nuty środkowe i następnie bazowe. Nuty głowy mają ulotnić się w ciągu kilku godzin, dlatego zwykle są wykonane z lżejszych olejków. Typowymi nutami zapachowymi są cytrusy, owoce oraz zioła.

Nuty serca są podstawą zapachu, ponieważ stanowią 40 do 80% całego zapachu. Składają się zazwyczaj z mocnych, czasem nawet pikantnych olejków. Stają się zauważalne dopiero po zniknięciu nut głowy i zwykle dzieje się to po 30 minutami. Celem jest uzyskanie płynnej kombinacji tonów kwiatowych lub owocowych zmieszanych z przyprawami. Nuty bazowe pojawiają się jako ostatnie, zwykle po całkowitym wyparowaniu nut głowy. Nuty bazowe łączą się z nutami środkowymi, tworząc pełny zapach, i dając w ten sposób ostatnie wrażenie perfum. Chociaż najdłużej utrzymują się na skórze, nuty bazowe stanowią około 20% danego zapachu. Jeśli nuty głowy wywołują pierwsze wrażenie, to nuty bazowe przynoszą trwałe wrażenie zapachu perfum.Nutami zapachowymi, jakie ma perfum angel, są owoce w nutach głowy, ostre przyprawy w nutach serca, oraz słodka pralina, wanilia i fasolka tonka w nutach bazowych podkreślone drzewem sandałowym. Te oryginalne i słodko pachnące perfumy są ulubionym zapachem kobiet od prawie dwudziestu lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here