Fotele gamingowe dla miłośników e-sportu

E-sport stał się bardzo popularną rozrywką wśród młodych osób, która jeszcze bardziej zaangażowały się w niego, odkąd pandemia koronawirusa uniemożliwiła im udział w klasycznych rozgrywkach. Jednak, aby miłośnik e-sportu mógł w pełni cieszyć się z każdej sesji przed komputerem, powinien posiadać doskonałe miejsce do siedzenia. Przyjrzyjmy się, w jakie warto zainwestować.

Fotel, który idealnie podpiera plecy

Zaawansowane technologicznie, ergonomiczne fotele gamingowe powinny przede wszystkim doskonale podpierać plecy i kark. Dzięki temu sprawią, że przebywanie przez wiele godzin przed komputerem będzie nie tylko wygodne, ale również zdrowe. Podparty odpowiednio kręgosłup nie zostanie bowiem przeciążony, dzięki czemu nie pojawią się jego bóle czy zwyrodnienia. W efekcie postawa młodego człowieka będzie lepsza, a on sam będzie mógł spędzić jeszcze więcej godzin na ulubionych rozgrywkach.

Fotele marki PRO-GAMER odznaczają się idealnie wyprofilowanym oparciem, które idealnie spełnia wymóg podparcia kręgosłupa. Dzięki dodatkowym poduszkom, podpierającym krzyż oraz kark, umożliwia wygodne spędzanie w nim długich godzin bez obawy o późniejsze dolegliwości.

Co więcej, cały fotel wykonany jest z zimnej pianki, która jako jego wypełnienie spełnia funkcję jednocześnie zapewniającą komfort, jak i zdrowie. Dopasowuje się lekko do ciała, ale nie odkształca, dzięki czemu siedzisko zawsze prezentuje się doskonale, a dodatkowo zapewnia najwyższa wygodę, niezależnie od postury użytkownika.

Podłokietniki i możliwość odchylenia oparcia

W trakcie wielogodzinnej rozgrywki podparcie łokci i przedramion jest równie ważne, jak podparcie pleców i karku. Od niego zależy wygoda, ale także kwestia napięcia mięśni ramion i barków. Dlatego decydując się na fotel gamingowy, powinniśmy wybrać taki, który umożliwia regulację podłokietników. W efekcie każdy użytkownik będzie mógł znaleźć najbardziej optymalne ich ustawienie, dopasowane od jego indywidualnych potrzeb.

Podobnie wygląda kwestia odchylenia oparcia. Niektórzy z użytkowników preferują pozycję bardziej wyprostowaną, inni z kolei bardziej półleżącą. Dlatego oparcie idealnego fotela gamingowego powinno odchylać się pod różnymi kątami, oczywiście z możliwością zablokowania w wybranej pozycji. Dzięki temu jeszcze bardziej przyczynia się do zapewnia komfortu, jakiego oczekuje gracz.

Mocny stelaż i kółka

Każdy użytkownik ma zupełnie inną budowę i ciężar. Z tego względu fotel gamingowy musi być dopasowany do różnych gabarytów, aby bez problemu utrzymał ciężar, a także zniósł emocje, jakie towarzyszą rozgrywkom. Mocny stelaż i wytrzymałe kółka to gwarancja nie tylko jego stabilności i długiej żywotności, ale też braku problemów z przesuwaniem się po posadzce.

Niebanalny design

Ostatnia kwestia, na jaką warto zwrócić uwagę, to design fotela. Mebel dla gracza powinien bowiem wpasować się w jego gust, a także wystrój pokój. Właśnie dlatego marka POR-GAMER postawiła na nowoczesne linie i design “z pazurem”, który przypadnie do gustu szczególnie miłośnikom sportów samochodowych. Przypomina bowiem fotel z rajdowego samochodu i odznacza się podobną wygodą. Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe cechy, żaden fan e-sportu na pewno nie pożałuje takiego wyboru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here