Golf z wiązaniem na plecach

0
1221

Zaskakujące w formy odzieżowe są przydatne zawsze wtedy, gdy chcemy na kimś zrobić dobre wrażenie, a przy okazji trochę zaszokować i wzbudzić liczne komentarze wśród współtowarzyszy danego wydarzenia. Do tego typu odzieży należeć może golf z wiązaniem na plecach. Z przodu prezentować się będzie niepozornie. Wszystko czarne, gładkie i z kołnierzem aż po szyję.

Cała zabawa zaczyna się w momencie, gdy odwracamy się plecami do obserwujących. Oczom ich ukazują się plecy, na których przeplatają się wiązania. Mogą być stworzone ze specjalnej, aksamitnej szarfy, czasami stosuje się też cienki rzemyk labo coś w rodzaju sznurka sizalowego.

Projektujący tego typu odzież krawcowie mają w temacie wyboru materiału na wiązanie pełną dowolność. Wiązania przechodzą przez małe oczka umieszczone po dwóch połowach golfa z tylnej strony. Zawiązanie wszystkiego do końca zajmuje trochę czasu, ale nie da się ukryć, że działanie warte jest ostatecznego efektu wizualnego. Na zdjęciach tego typu kreacja nierzadko zapiera dech w piersiach i poraża oryginalnością.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here